U Budimpešti. se održava Kamp juniora. Na pripremnom kampu učestvuje 90 rvača iz 10 država, među kojima su i 12 juniora Srbije, Uz naše juniore je stučni tim Dokmanac, Miolski, Fris.

2024

OVOG VIKENDA 8 NOVIH MEDALJA ZA SRPSKO RVANJE'

'
OVOG VIKENDA 8 NOVIH MEDALJA ZA SRPSKO RVANJE

Na velikom međunarodnom turniru u Danskoj uz učešće 140 rvača iz 25 zemalja nastupila su i trojica naših rvača. Veliki uspeh je napravio Viktor Nemeš koji je osvojio I meseto u kat. 77 kg sa 7 briljantnih pobeda. U finalu je savladao našeg Ali Arsalana koji je ostvario 6 pobeda. Bio je to sudar dvojice šampiona sveta Viktora iz 77 kg i Alija iz 72 kg. Odlično je rvao i Sebastijan Nađ (72 kg) koji je zauzeo 5 mesto sa 3 pobede.

OSAM MEDALJA NAŠIH U17 RVAČA I RVAČICA U ZAGREBU

Na osnovu odluke UWW od pre dva dana, RSS je dodeljena organizacija U20 i U17 prvenstava Evrope u Novom Sadu (umesto Poljske i Finske). Ovi rezultati u Zagrebu daju nadu za uspešan nastup naših rvača i rvačica uzrasta do 17 godina na prvenstvu Evrope krajem juna meseca.
Na međunarodnom UWW turniru u Zagrebu (CRO) “Croatia open” za uzrast U17, naši rvači i rvačice su osvojili 8 medalja (3 zlatne, 3 srebrene i 2 bronzane).
Zlatne medalje su osvojili: Stokić Dušan, Kojić Stevan, Habi Oršolja, srbene medalje: Dobi Kristijan , Ivana Gajić, Nataša Vuković, bronzane medalje: Kevin Lenđel, Arijan Alija.
Treneri: Miolski Đorđe, Fris Kristijan i Fabijan Akoš. Sudija: Pavlica Jovan i Jovanović lazar.