Seniorska rvačka reprezentacija Srbije je na veoma jakom međunarodnom turniru u Zagrebu ostvarila izvanredan rezultat i osvojila 8 medalja. Nastupilo je 90 rvača iz 10 evropskih zemalja i reprezentacije USA i Argentine. U ekipnom plasmanu osvojeno je III mesto. Prvo mesto osvojila je reprezentacija Mađarske, a drugo mesto reprezentacija Poljske.
Najuspešniji je bio Viktor Nemeš koji je ostvario 4 pobede i ubedljivo osvojio zlatnu medalju u kategoriji 80 kg.
Srebrne medalje su osvojili: Nađ Tamaš (59 kg), Balo Petar (85 kg) i Živanović Boban (130 kg)
Bronzane medalje su osvojili: Fris Kristijan (59 kg), Nemeš Mate (66 kg), maksimović Aleksandar (71 kg) i Pavlović Nemanja (130 kg)
Plasman ostalih rvača Srbije: 7. Janković Emil (98 kg), 9. Erski Aleksa (71 kg), 9. Dobrev Nikolai (85 kg) i 15. Čabi Valentin (85 kg)