rvanjeSrbija

Kalendar RSS


Datum

Država, grad

Događaj

Rang

Kategorija

Stil

Organizator

Januar
09-29.01. Bulgaria • Belmeken Reprezentacija Srbije Bazične pripreme Seniori GR RSS
29-30.01. Croatia • Zagreb Grand Prix Zagreb Open International Tournament Seniori GR
Februar
05.02. Srbija • Subotica Kup Srbije Kup Srbije U15 GR, WW Spartak
12.02. Srbija • Subotica Prvenstvo Srbije Državno prvenstvo U23 GR Spartak
19.02. Srbija • Sombor Kup Srbije Kup Srbije U20 GR, WW Soko
20.02. Srbija • Sombor Memorijal P. Cucić Memorijalni turnir U9 GR Soko
20.02. Srbija • Sombor Kup Srbije Kup Srbije U11 GR, WW Soko
17-20.02. Bulgaria • Veliko Tarnovo Dan Kolov - Nikola Petrov International Tournament Seniori FS, GR, WW
26.02. Srbija • Beograd Kup Srbije Kup Srbije U17 GR, WW Radnički
27.02. Srbija • Kanjiža Kup Srbije Kup Srbije U13 GR, WW Potisje
24-27.02. Turkey • Istanbul Yasar Dogu, Vehbi Emre & Hamit Kaplan Ranking Series Seniori FS, GR, WW
Mart
07-13.03. Bulgaria • Plovdiv European Championships Continental Championships U23 FS, GR, WW
05.03. Srbija • Kanjiža Prvenstvo Vojvodine Regionalno prvenstvo Seniori GR, WW Potisje
12.03. Srbija • Subotica Prvenstvo Vojvodine Regionalno prvenstvo U17 GR, WW Spartak
13.03. Srbija • Petrovac na Mlavi Prvenstvo Centralne Srbije Regionalno prvenstvo U17, U13 GR, WW Zmajevi
18-20.03 Egypt • Alexandria Mediterranean Championships International Tournament U20, U15 FS, GR, WW
19.03. Srbija • Subotica Prvenstvo Vojvodine Regionalno prvenstvo U15 GR, WW Spartak
19.03. Srbija • Valjevo Prvenstvo Centralne Srbije Regionalno prvenstvo U20, U15 GR, WW Mladost
19.03. Srbija • Mladenovac Prvenstvo Beograda Regionalno prvenstvo Seniori, U17, U13 GR, WW Gedža
26.03. Srbija • Subotica Prvenstvo Vojvodine Regionalno prvenstvo U20 GR, WW Spartak
26.03. Srbija • Obrenovac Prvenstvo Beograda Regionalno prvenstvo U20, U15 GR, WW Soko
28.03.-03.04. Hungary • Budapest European Championships Continental Championships Seniori FS, GR, WW
April
02-03.04. Bulgaria • Galabovo Zlati Dinev Roydev International Tournament U15 FS, GR, WW
02.04. Srbija • Valjevo Prvenstvo Srbije Državno prvenstvo U17 GR Mladost
03.04. Srbija • Mol Prvenstvo Vojvodine Regionalno prvenstvo U13 GR, WW Partizan
10.04. Srbija • Valjevo Kup Srbije Kup Seniori GR, WW Mladost
30.04. Croatia • Zagreb Croatia open International Tournament U17 GR, WW
Maj
06-07.05. Srbija • Subotica 16. Memorijal “R. Memišević – Brale” International Tournament U17 GR
08.05. Srbija • Subotica Prvenstvo Srbije Državno prvenstvo U20 GR Spartak
14.05. Srbija • Sombor Prvenstvo Srbije Državno prvenstvo U15, Veterani GR Soko
12-15.05. Romania • Bucharest Constantin Alexandru & Ioan W. Popovici International Tournament U17 FS, GR, WW
13-15.05. Croatia • Poreč Adriatic Trophy International Tournament U20 GR, WW
12-15.05. Romania • Bucharest Dumitru Pirvulescu & Vasile Iorga International Tournament U20 FS, GR, WW
21.05. Srbija • Subotica 91. Državno prvenstvo Državno prvenstvo Seniori GR Spartak
29.05. Srbija • Kragujevac Prvenstvo Srbije Državno prvenstvo U13, U17 FS, WW Kragujevac
28-29.05. Greece • Larissa Ahillia International Tournament U15 FS, GR, WW
Jun
02-05.06. Kazakhstan • Almaty Bolat Turlykhanov Cup Ranking Series Seniori FS, GR, WW
02-05.06. Romania • Cluj Napoca Wrestling Challenge Ioan Muresan & Vasile Bularca International Tournament U15 FS, GR, WW
04.06. Srbija • Kanjiža Prvenstvo Srbije Državno prvenstvo Seniori FS, WW Potisje
05.06. Srbija • Senta Prvenstvo Srbije Državno prvenstvo U13 GR Senta
11.06. Srbija • Kanjiža Prvenstvo Srbije Državno prvenstvo U15, U20 FS, WW Potisje
12.06. Srbija • Sremska Kamenica 10. Trofej Zmaja Kup U15, Kadeti GR Fruškogorac
13-19.06. Romania • Bucharest European Championships Continental Championships U17 FS, GR, WW
17-19.06. Russia • Moscow Ivan Poddubny International Tournament Seniori GR
22-25.06. Italy • Rome Matteo Pellicone Ranking Series Seniori FS, GR, WW
24.06. Srbija • Mladenovac Trofej Mladenovca Državno prvenstvo U9, U11, U13, U15, U17 GR
27-30.06. Algeria • Oran XIX Mediterranean Games Games Seniori FS, GR, WW
27.06.-03.07. Italy • Rome European Championships Continental Championships U20 FS, GR, WW
Jul
14.-17.07. Tunisia • Tunis Zouhaier Sghaier Ranking Series Seniori FS, GR, WW
16-19.07. Croatia • Zagreb European Championships Championships U15 FS, GR, WW
21-24.07. Poland • Warsaw Ziolkowski, Pytlasinski, Poland Open International Tournament Seniori FS, GR, WW
25-31.07. Italy • Rome World Championships World Championships U17 FS, GR, WW
29-31.07. Romania • Bucharest Ion Cornianu & Ladislau Simon International Tournament Seniori FS, GR, WW
Avgust
06-07.08. Germany • Dortmund Grand Prix of Germany International Tournament Seniori GR
12-13.08. Serbia • Mladenovac Ljubomir Ivanovic Gedza Memorial International Tournament Seniori GR LJ. I. Gedža
15-21.08. Bulgaria • Sofia World Championships World Championships U20 FS, GR, WW
27.08. Serbia • Zrenjanin Darko Nišavić International Tournament U13, U15, U17, U20 GR Proleter
Septembar
03.09. Serbia • Sombor Trofej Sokola International Tournament U9, U11, U13, U15, U17 GR Soko
04.09. Serbia • Sombor Ivan Frgić - Žuti International Memorial Tournament U9, U11, U13, U15, U17 GR Radnički
10-18.09. Serbia • Belgrade World Championships World Championships Seniori FS, GR, WW
24-25.09. Serbia • Sombor Super liga Srbije I kolo Seniori GR
24.09. Serbia • Senta Nikola Vukov International Tournament U11, U13, U15, U17 GR Senta
Oktobar
01.10. Serbia • Pančevo Trofej grada Pančeva II kolo U9, U11, U13, U15, U17 GR Dinamo
01. ili 02.10. Serbia • Super liga Srbije II kolo Seniori GR
01. ili 02.10. Serbia • Prva liga Srbije I kolo Seniori GR
04-09.10. Bulgaria • Sofia World Championships World Championships Veterans FS, GR
08. ili 09.10. Serbia • Super liga Srbije III kolo Seniori GR
08. ili 09.10. Serbia • Prva liga Srbije II kolo Seniori GR
09.10. Serbia • Subotica Stipan Dora Međunarodni memorijalni turnir U9, U11, U13, U15, U17 GR Spartak
15. ili 16.10. Serbia • Super liga Srbije IV kolo Seniori GR
17-23.10. Spain • Pontevedra World Championships World Championships U23 FS, GR, WW
22.10. Srbija • Kanjiža Ferenc Čaba 13. turnir U9, U11, U13, U15, U17 FS, WW Potisje
22-23.10. Serbia • Super liga Srbije Rezervni termin IV i V kolo Seniori GR
29. ili 30.10. Serbia • Super liga Srbije V kolo Seniori GR
29. ili 30.10. Serbia • Prva liga Srbije III kolo Seniori GR
27-30.10. Romania • Bucharest Balkan Championships International Tournament U15, U17 FS, GR, WW
Novembar
05.11. Serbia • Mol IX Kup Mola International Tournament U11, U13, U15, U17 GR Partizan
05. ili 06.11. Serbia • Super liga Srbije VI kolo Seniori GR
05. ili 06.11. Serbia • Prva liga Srbije IV kolo Seniori GR
12. ili 13.11. Serbia • Super liga Srbije VII kolo Seniori GR
12. ili 13.11. Serbia • Prva liga Srbije V kolo Seniori GR
19.11. Serbia • Druga liga Srbije Kvalifikacije i finale Seniori GR
19. ili 20.11. Serbia • Super liga Srbije VIII kolo Seniori GR
26. ili 27.11. Serbia • Super liga Srbije IX kolo Seniori GR
Decembar
03.12. Serbia • Super liga Srbije Polufinale i finale Seniori GR
04.12. Serbia • Beograd Trofej pobednika Međunarodni turnir U15, U17, U20 FS Pobednik
10.12. Serbia • Sombor Kup regiona Srbije International Tournament U15, U17, U20 GR, WW Soko
10.12. Serbia • Beograd Meč Beograd - Novi Sad Seniori GR RS Beograda